Kurz Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Máte malování jako koníček? Toužíte se přiblížit světoznámým malířům, jejichž díla zdobí nejvýznamnější galerie a paláce světa? Nezáleží na tom, zda se s malováním teprve seznamujete a krůček po krůčku se učíte novým dovednostem nebo již tvoříte pestrobarevné obrazy. Nyní máte možnost naučit se namalovat kopie všech světových děl pod dohledem zkušené lektorky, která vás kurzem Malování slavných obrazů pravou hemisférou provede. Tento online kurz zahrnuje 38 video lekcí, ke kterým se můžete z pohodlí domova kdykoli vrátit. V neplacené části se dozvíte, co budete na malování potřebovat. Následně v placené části odhalíte taje tvoření pomocí pravé mozkové hemisféry.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Kreslení pravou hemisférou 4 – Kreslení postav

Kreslení postav

Skvělá a úžasná lektorka pro zájemce připravila pokračovací kurz, ve kterém se každý může rozvinout v dovednosti využití pravé mozkové hemisféry při kresbě. Kurz Kreslení pravou hemisférou 4 – Kreslení postav představuje unikátní možnost, jak se naučit kreslit věrné postavy a to nejen podle předlohy. Ti z vás, kteří poznali lektorku v kurzech přechozích, vědí, že je neskutečně empatická a velmi rychle chápe potřeby začínajících umělců. Přičteme-li k tomu online prostředí, pak tu máme neodolatelnou kombinaci pro rozvoj kreativity.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kreslení pravou hemisférou 4 – Kreslení postav

Kreslení pravou hemisférou 3 – kreslení zvířat pastelem

Kurz Kreslení pravou hemisférou 3 - kreslení zvířat pastelem

Ti z vás, kteří absolvovali předcházející kurzy, ve kterých se naučili využívat pravou hemisféru, budou nadšeni. Spolu se zkušenou lektorkou a vynikající pedagožkou jsme připravili pokračování kurzu Kreslení pravou hemisférou 3, ve kterém se zaměříme na kreslení zvířat pastelem. Naučit se to může úplně každý a výzvou je především získaná dovednost, která umožňuje zachytit na papír vašeho krásného pejska, koně nebo dokonce i krále zvířat. Kurz má vysokou kvalitu, proto doporučujeme přihlášení s předstihem. 

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kreslení pravou hemisférou 3 – kreslení zvířat pastelem

Kreslení pravou hemisférou 2 – kreslíme předměty, rostliny a zvířátka

Kreslení pravou mozkovou hemisférou portrét chlapce s kočkou

Pravá hemisféra v sobě skrývá velký potenciál, i proto byl pro zájemce připraven druhý kurz Kreslení pravou hemisférou. Dvojka studentům a umělcům nabídne kreslení podle 3D modelů, na papíře vzniknou obrazy zvířátek a rostlin, ale také budete umět namalovat různé tvary na základě hry se stíny a světlem. To vše a o mnoho více nabízíme v online kurzu, kterým provede zkušená lektorka.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kreslení pravou hemisférou 2 – kreslíme předměty, rostliny a zvířátka

Kurz Kreslení pravou hemisférou

Kurz Kreslení pravou hemisférou úvodní obrázek

Rádi berete do ruky obyčejnou tužku a snažíte se kreslit? Už to je skvělý začátek k tomu, abyste byli úspěšným malířem, i když první výtvory nevypadají příliš impozantně. Sám jsem si to zažil na základní i střední škole, kde jsem rád maloval, ale mé výtvory místo obdivu vzbuzovaly spíše rozpaky. Učitelé si se mnou nevěděli rady, ale pak jsem přišel na unikátní kurz Kreslení pravou hemisférou – naučte se kreslit správně, díky kterému jsem kvalitu svých děl posunul o notný kus kupředu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Kreslení pravou hemisférou