Kurz Kreslení technikou urban sketching

Obrázek domu nakreslený technikou urban sketching

Kurz Kreslení technikou urban sketching je skvělou příležitostí pro všechny, kteří se zajímají o umělecké vyjádření a zároveň chtějí objevit krásu městského skicování. Tento online kurz vás provede světem rychlých a autentických skic, které zachycují jedinečnou atmosféru městských prostředí. Je vhodný pro začátečníky i pokročilejší kreslíře, kteří v něm najdou mnoho zajímavého a podnětného.

Pokračování textu Kurz Kreslení technikou urban sketching

Kurz Kresba od A do Z

Kurz Kresba od A do Z - lektorka a kresby

Pokud jste vždycky toužili naučit se kreslit, máme pro vás skvělou zprávu. Představujeme vám online kurz Kresba od A do Z. Je určen nejen pro začátečníky, ale i pro věčné začátečníky, kteří chtějí objevovat svět výtvarného umění. Seznamte se s různými technikami a postupy, které vám umožní rozvíjet vaše kreslířské dovednosti. Průvodkyní vám bude zkušená malířka a lektorky kurzů malby i kresby.

Pokračování textu Kurz Kresba od A do Z

Kurz Kresba suchým pastelem

Kreslení suchým pastelem

Od koho je ta krásná krajina na stěně? Kdo vytvořil tohle úžasné přání k narozeninám? A co teprve tohle květinové zátiší, které zdobí halu? Zcela jedinečné obrazy, obrázky i přáníčka mohou vzniknout pod rukama každého, kdo projde online kurzem „Kresba suchým pastelem“. Můžete to být právě vy! Stačí jen touha tvořit a přihlášení do kurzu, který vede profesionální lektorka. Pod jejím vedením se může stát originálním malířem úplně každý. Obrazy pak mohou zdobit interiér domácnosti nebo se stát úžasnými dárky pro blízké a přátele.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Kresba suchým pastelem

Kreslení pravou hemisférou 4 – Kreslení postav

Kreslení postav

Skvělá a úžasná lektorka pro zájemce připravila pokračovací kurz, ve kterém se každý může rozvinout v dovednosti využití pravé mozkové hemisféry při kresbě. Kurz Kreslení pravou hemisférou 4 – Kreslení postav představuje unikátní možnost, jak se naučit kreslit věrné postavy a to nejen podle předlohy. Ti z vás, kteří poznali lektorku v kurzech přechozích, vědí, že je neskutečně empatická a velmi rychle chápe potřeby začínajících umělců. Přičteme-li k tomu online prostředí, pak tu máme neodolatelnou kombinaci pro rozvoj kreativity.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kreslení pravou hemisférou 4 – Kreslení postav

Kreslení pravou hemisférou 3 – kreslení zvířat pastelem

Kurz Kreslení pravou hemisférou 3 - kreslení zvířat pastelem

Ti z vás, kteří absolvovali předcházející kurzy, ve kterých se naučili využívat pravou hemisféru, budou nadšeni. Spolu se zkušenou lektorkou a vynikající pedagožkou jsme připravili pokračování kurzu Kreslení pravou hemisférou 3, ve kterém se zaměříme na kreslení zvířat pastelem. Naučit se to může úplně každý a výzvou je především získaná dovednost, která umožňuje zachytit na papír vašeho krásného pejska, koně nebo dokonce i krále zvířat. Kurz má vysokou kvalitu, proto doporučujeme přihlášení s předstihem. 

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kreslení pravou hemisférou 3 – kreslení zvířat pastelem

Kreslení pravou hemisférou 2 – kreslíme předměty, rostliny a zvířátka

Kreslení pravou mozkovou hemisférou portrét chlapce s kočkou

Pravá hemisféra v sobě skrývá velký potenciál, i proto byl pro zájemce připraven druhý kurz Kreslení pravou hemisférou. Dvojka studentům a umělcům nabídne kreslení podle 3D modelů, na papíře vzniknou obrazy zvířátek a rostlin, ale také budete umět namalovat různé tvary na základě hry se stíny a světlem. To vše a o mnoho více nabízíme v online kurzu, kterým provede zkušená lektorka.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kreslení pravou hemisférou 2 – kreslíme předměty, rostliny a zvířátka

Kurz Kreslení pravou hemisférou

Kurz Kreslení pravou hemisférou úvodní obrázek

Rádi berete do ruky obyčejnou tužku a snažíte se kreslit? Už to je skvělý začátek k tomu, abyste byli úspěšným malířem, i když první výtvory nevypadají příliš impozantně. Sám jsem si to zažil na základní i střední škole, kde jsem rád maloval, ale mé výtvory místo obdivu vzbuzovaly spíše rozpaky. Učitelé si se mnou nevěděli rady, ale pak jsem přišel na unikátní kurz Kreslení pravou hemisférou – naučte se kreslit správně, díky kterému jsem kvalitu svých děl posunul o notný kus kupředu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Kreslení pravou hemisférou