Kurz Základy mistrovství malířského řemesla

Lektor kurzu Základy mistrovství malířského řemesla

Vstoupit do světa barev a malování bez talentu? Podle lektora kurzu Základy mistrovství malířského řemesla se musí úsilím talent naplnit a nadání není jednoznačnou vstupenkou mezi malíře. Je nutné začít krůček po krůčku, a právě od toho je tady online kurz, které vede opravdický Mistr, který portrétoval dánskou královnu nebo vystavuje svá díla po celém světě. Stačí vstoupit do kurzu, ve kterém se naučíte úplným základům pomocí nového myšlení. Pak už jen vzít do ruky štětec a pustit se do práce!

Pokračování textu Kurz Základy mistrovství malířského řemesla

Kurz malby – Život ve městě

Malba život ve městě

Město nabízí každodenně tisíce možných témat, která se hodí k vyobrazení. Západ slunce v křivolaké uličce, dáma v kostýmku s taškou, která se plouží historickým centrem nebo ranní úsvit, když se město probouzí do dalšího všedního dne. Motivů je nepřeberně. Stačí vzít do ruky štětec a oblíbené barvy. Ale jak začít? Právě pro malíře, kteří již mají zkušenosti s olejomalbou nebo malbou akrylovými nebo kvašovými barvami je určený kurz malby „Život ve městě“, kde se pod vedením profesionálky dozví, jak pracovat s perspektivou nebo s barvami na fasádách domů či v záplavě zeleně parku. Stát profíkem se může úplně každý, stačí se přihlásit do online kurzu malby.

Pokračování textu Kurz malby – Život ve městě

Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem

Malování suchým štětcem

Kurz Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem patří mezi nejzajímavější a nejkrásnější kurzy, které nabízíme v online prostředí. Se zkušenou lektorkou se naučíte metodou dry brush malovat portréty známých osobností. Obrovskou výhodou bude možnost použití malého množství olejových barev a to díky postupu, který lektorka účastníkům kurzu nabídne. Nevěříte, tak neváhejte a registrujte se do kurzu a nebo čtěte dále.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem

Kurz olejomalby „Zimní krajina“

Obrázek zimní krajiny

Milujete tvoření a rádi pracujete s olejovými barvami? Pak tu pro Vás máme unikátní kurz, který je vhodný pro mírně pokročilé. Kurz olejomalby „Zimní krajina“ vede zkušená lektorka, díky které se naučíte namalovat nejen zasněženou krajinu. Obrovskou devizou je především to, že kurz je zábavný a k jeho absolvování stačí jen základní pomůcky pro olejomalbu. Pojďme se na něj podívat blíže.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz olejomalby „Zimní krajina“

Kurz olejomalby Malujeme moře a vodopády

Malování moře

Odhalit tajemství mořských vln? Pokochat se blankytnou oblohou a tmavě modrou vodou, která se rozbíjí s rachotem o pobřeží? Jedinečné dílko si může vytvořit v online kurzu olejomalby „Malujeme moře a vodopády“ úplně každý. Stačí postupovat krok za krokem a nechat se vést profesionálkou, která se věnuje výuce malování už více než deset let a dokáže přiblížit problematiku i mírně pokročilým. Stačí jediné, přihlásit se do kurzu a začít si plnit své sny!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz olejomalby Malujeme moře a vodopády

Kurz Krajinomalba od A do Z

Krajinomalba od A do Z lektorka a její obraz

Rádi trávíte čas s myšlenkami, v nichž se objevuje mnoho kreativních nápadů? Nebo se rádi díváte kolem sebe a snažíte se krajinu zachytit na kus papíru? Pak tu pro vás máme unikátní možnost, jak se v malbě zdokonalit. Stačí se jen registrovat do kurzu Krajinomalba od A do Z, ve kterém se postupně seznámíte s použitím technik jako je olejomalba, akryl, tempera nebo kvaš. To vše z pohodlí domova od monitoru vašeho notebooku nebo tabletu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Krajinomalba od A do Z

Kurz olejomalby od A do Z

Kurz olejomalby lektorka

Jedním z unikátních kreativních kurzů, se kterým přichází skvělá malířka a lektorka s dlouholetou zkušeností z oboru, je kurz olejomalby od A do Z. Pro zájemce jde o jedinečnou možnost, jak se naučit pracovat s olejovými barvami a to na úrovni začátečníků i mírně pokročilých. Jednoznačnou výhodou kurzu je možnost jej absolvovat z domova od obrazovky počítače. Pojďme se na kurz podívat podrobněji.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz olejomalby od A do Z

Kurz Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Máte malování jako koníček? Toužíte se přiblížit světoznámým malířům, jejichž díla zdobí nejvýznamnější galerie a paláce světa? Nezáleží na tom, zda se s malováním teprve seznamujete a krůček po krůčku se učíte novým dovednostem nebo již tvoříte pestrobarevné obrazy. Nyní máte možnost naučit se namalovat kopie všech světových děl pod dohledem zkušené lektorky, která vás kurzem Malování slavných obrazů pravou hemisférou provede. Tento online kurz zahrnuje 38 video lekcí, ke kterým se můžete z pohodlí domova kdykoli vrátit. V neplacené části se dozvíte, co budete na malování potřebovat. Následně v placené části odhalíte taje tvoření pomocí pravé mozkové hemisféry.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Kurz Levandulové relaxační malování

Malovaná levandule

Toužíte se naučit malovat, ale nikdy jste neměli příležitost? Ve školních letech byly výtvarné třídy na základních uměleckých školách určené jen pro obzvláště nadané děti, ale dnes byste se rádi vrátili k malování? Pod dohledem zkušené lektorky se můžete ponořit do tajů malování suchým pastelem kdykoli. Online kurz Levandulové relaxační malování je totiž dostupný na internetu a k jednotlivým lekcím se lze kdykoli vrátit. Kurz je rozdělený na dvě části – neplacenou a placenou, a obsahuje celkem 11 lekcí, díky kterým poznáte relaxační techniku malby pomocí suchého pastelu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Levandulové relaxační malování

Kurz Abstraktní malování

Abstraktní malování lektorka a její obrazy

Online kurz Abstraktní malování je lektorováno zkušenou a vynikající pedagožkou. Pod jejím vedením umění abstraktní malby zvládne úplně každý. Už jen samotná možnost dovědět se, co je abstrakce, jak vzniká a jaké pomůcky je třeba si připravit. Zásadní a možná až neuvěřitelné je to, že nebudete potřebovat předlohu. Nevěříte? Pak se do toho pusťte s námi.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Abstraktní malování