Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem

Malování suchým štětcem

Kurz Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem patří mezi nejzajímavější a nejkrásnější kurzy, které nabízíme v online prostředí. Se zkušenou lektorkou se naučíte metodou dry brush malovat portréty známých osobností. Obrovskou výhodou bude možnost použití malého množství olejových barev a to díky postupu, který lektorka účastníkům kurzu nabídne. Nevěříte, tak neváhejte a registrujte se do kurzu a nebo čtěte dále.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem

Kurz olejomalby „Zimní krajina“

Obrázek zimní krajiny

Milujete tvoření a rádi pracujete s olejovými barvami? Pak tu pro Vás máme unikátní kurz, který je vhodný pro mírně pokročilé. Kurz olejomalby „Zimní krajina“ vede zkušená lektorka, díky které se naučíte namalovat nejen zasněženou krajinu. Obrovskou devizou je především to, že kurz je zábavný a k jeho absolvování stačí jen základní pomůcky pro olejomalbu. Pojďme se na něj podívat blíže.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz olejomalby „Zimní krajina“

Kurz olejomalby Malujeme moře a vodopády

Malování moře

Odhalit tajemství mořských vln? Pokochat se blankytnou oblohou a tmavě modrou vodou, která se rozbíjí s rachotem o pobřeží? Jedinečné dílko si může vytvořit v online kurzu olejomalby „Malujeme moře a vodopády“ úplně každý. Stačí postupovat krok za krokem a nechat se vést profesionálkou, která se věnuje výuce malování už více než deset let a dokáže přiblížit problematiku i mírně pokročilým. Stačí jediné, přihlásit se do kurzu a začít si plnit své sny!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Štětec do ruky a může se začít

Začátek online kurzu patří představení jeho obsahu. V rámci třinácti lekcí se účastníci dozví, jakým způsobem malovat vodu v pohybu, mořské vlny i jak ztvárnit zurčení vodopádů po skaliskách. Po zhlédnutí všech lekcí bude namalování obrazu, na kterém bude dominovat voda, úplná hračka. Lektorka totiž vše detailně vysvětlí a pustit do práce se mohou všichni, kdo se už malování věnují i ti, co chtějí s tímto koníčkem teprve začít. Stačí vzít štětec do ruky a připravit si barvy. Použít lze olejové, akrylové nebo kvašové, případně tempery.

Moře a vodopády

Kurz je rozdělený na neplacenou a placenou část. Prohlédněte si úvodní videa zdarma! V prvních třech lekcích se účastníci seznámí s postupem, jak namalovat moře zpaměti. Začíná se na malém obrázku, kdy základem je obloha nad mořem a pokračuje se teorií, jak ji oddělit od vodní hladiny. V praxi si může vyzkoušet malování každý sám, k postupům se lze kdykoli vrátit, o to je seznámení s olejomalbou snazší. Pod rukama každého tak může vzniknout první obrázek, který může být vzpomínkou na poslední letní dovolenou u moře. Po vyzkoušení techniky na malém obrázku se další lekce zaměří na tvorbu velkého obrazu, kterému budou dominovat vzdouvající se vlny.

Představení kurzu Malujeme moře a vodopády

V mořské pěně zrozená

Pod vedením příjemné lektorky se účastníci v následném videu věnují nejen vlnám, ale také mořské pěně, ve které se snad zrodila sama Afrodita. Také dalšímu videu dominuje pěna, která se dostala s vlnami až na pobřeží. Zbývá jen dokončit velký obraz a první dílo může viset v obývacím pokoji pro potěchu očí a duše nebo jako připomínka na bezstarostné letní lenošení. Další dvě části se opětovně věnují moři a mořskému příboji, tentokrát se malíři v kurzu naučí ztvárnit různé typy pobřeží nebo skály, které lemují pláž.

Vodopády z celého světa

Od moře přejde v druhé části průvodkyně tohoto kurzu k vodopádům. Podle jaké předlohy malovat? Vzít fotografii Mumlavského, Niagarských nebo snad Iguazú?  Po výběru správného vzoru si na malém obrázku může každý vyzkoušet namalovat okolní zeleň, posléze se přikročí ke skaliskům pod vodou i v jejím okolí. V předposlední lekci dojde na malování samotné vody s její dynamikou, která musí z obrázku vyzařovat. K tomu se používají různé tahy štětcem. V závěrečném hodinovém videu pak nadejde čas na namalování velkého obrazu s vodopádem. Výsledný obraz z kurzu olejomalby „Malujeme moře a vodopády“ může být nejen tou nejlepší vzpomínkou, ale také skvělým dárkem pro blízké a přátele.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Kurz Krajinomalba od A do Z

Krajinomalba od A do Z lektorka a její obraz

Rádi trávíte čas s myšlenkami, v nichž se objevuje mnoho kreativních nápadů? Nebo se rádi díváte kolem sebe a snažíte se krajinu zachytit na kus papíru? Pak tu pro vás máme unikátní možnost, jak se v malbě zdokonalit. Stačí se jen registrovat do kurzu Krajinomalba od A do Z, ve kterém se postupně seznámíte s použitím technik jako je olejomalba, akryl, tempera nebo kvaš. To vše z pohodlí domova od monitoru vašeho notebooku nebo tabletu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Krajinomalba od A do Z

Kurz olejomalby od A do Z

Kurz olejomalby lektorka

Jedním z unikátních kreativních kurzů, se kterým přichází skvělá malířka a lektorka s dlouholetou zkušeností z oboru, je kurz olejomalby od A do Z. Pro zájemce jde o jedinečnou možnost, jak se naučit pracovat s olejovými barvami a to na úrovni začátečníků i mírně pokročilých. Jednoznačnou výhodou kurzu je možnost jej absolvovat z domova od obrazovky počítače. Pojďme se na kurz podívat podrobněji.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz olejomalby od A do Z

Kurz Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Máte malování jako koníček? Toužíte se přiblížit světoznámým malířům, jejichž díla zdobí nejvýznamnější galerie a paláce světa? Nezáleží na tom, zda se s malováním teprve seznamujete a krůček po krůčku se učíte novým dovednostem nebo již tvoříte pestrobarevné obrazy. Nyní máte možnost naučit se namalovat kopie všech světových děl pod dohledem zkušené lektorky, která vás kurzem Malování slavných obrazů pravou hemisférou provede. Tento online kurz zahrnuje 38 video lekcí, ke kterým se můžete z pohodlí domova kdykoli vrátit. V neplacené části se dozvíte, co budete na malování potřebovat. Následně v placené části odhalíte taje tvoření pomocí pravé mozkové hemisféry.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Kurz Levandulové relaxační malování

Malovaná levandule

Toužíte se naučit malovat, ale nikdy jste neměli příležitost? Ve školních letech byly výtvarné třídy na základních uměleckých školách určené jen pro obzvláště nadané děti, ale dnes byste se rádi vrátili k malování? Pod dohledem zkušené lektorky se můžete ponořit do tajů malování suchým pastelem kdykoli. Online kurz Levandulové relaxační malování je totiž dostupný na internetu a k jednotlivým lekcím se lze kdykoli vrátit. Kurz je rozdělený na dvě části – neplacenou a placenou, a obsahuje celkem 11 lekcí, díky kterým poznáte relaxační techniku malby pomocí suchého pastelu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Levandulové relaxační malování

Kurz Abstraktní malování

Abstraktní malování lektorka a její obrazy

Online kurz Abstraktní malování je lektorováno zkušenou a vynikající pedagožkou. Pod jejím vedením umění abstraktní malby zvládne úplně každý. Už jen samotná možnost dovědět se, co je abstrakce, jak vzniká a jaké pomůcky je třeba si připravit. Zásadní a možná až neuvěřitelné je to, že nebudete potřebovat předlohu. Nevěříte? Pak se do toho pusťte s námi.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Abstraktní malování

Kurz Malování horkým voskem

Kurz Malování horkým voskem výrobky

Výtvarný kurz, při kterém se naučíte mnohé a rozvinete svou kreativitu. To vše se zkušenou lektorkou, která má umělecké i pedagogické nadání. Kurz Malování horkým voskem je tou nejlepší volbou z kvalitní nabídky online vzdělávání. Neváhejte a přihlaste se. Stojí to opravdu za to.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Malování horkým voskem

Kurz Akvarel pro začátečníky

Akvarel pro začátečníky lektorka kurzu a obrázky

Dostává se k vám jedinečná nabídka na kurz Akvarel pro začátečníky. Pro ty, kteří znají nebude novinkou, že akvarel je velmi podobný běžně známým vodovkám ze základní školy. Tento typ barev umožňuje na papíře vytvořit opravdu nádherné malby, se kterými potěšíte své blízké i sebe. V našem „začátečnickém“ kurzu máte jedinečnou možnost získat zkušenosti v práci s těmito barvami a to z pohodlí domova před obrazovkou PC nebo notebookem. A co vše se v kurzu dovíte?

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Akvarel pro začátečníky