Kurz olejomalby „Zimní krajina“

Obrázek zimní krajiny

Milujete tvoření a rádi pracujete s olejovými barvami? Pak tu pro Vás máme unikátní kurz, který je vhodný pro mírně pokročilé. Kurz olejomalby „Zimní krajina“ vede zkušená lektorka, díky které se naučíte namalovat nejen zasněženou krajinu. Obrovskou devizou je především to, že kurz je zábavný a k jeho absolvování stačí jen základní pomůcky pro olejomalbu. Pojďme se na něj podívat blíže.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz olejomalby „Zimní krajina“

Kurz olejomalby Malujeme moře a vodopády

Malování moře

Odhalit tajemství mořských vln? Pokochat se blankytnou oblohou a tmavě modrou vodou, která se rozbíjí s rachotem o pobřeží? Jedinečné dílko si může vytvořit v online kurzu olejomalby „Malujeme moře a vodopády“ úplně každý. Stačí postupovat krok za krokem a nechat se vést profesionálkou, která se věnuje výuce malování už více než deset let a dokáže přiblížit problematiku i mírně pokročilým. Stačí jediné, přihlásit se do kurzu a začít si plnit své sny!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz olejomalby Malujeme moře a vodopády

Kurz Krajinomalba od A do Z

Krajinomalba od A do Z lektorka a její obraz

Rádi trávíte čas s myšlenkami, v nichž se objevuje mnoho kreativních nápadů? Nebo se rádi díváte kolem sebe a snažíte se krajinu zachytit na kus papíru? Pak tu pro vás máme unikátní možnost, jak se v malbě zdokonalit. Stačí se jen registrovat do kurzu Krajinomalba od A do Z, ve kterém se postupně seznámíte s použitím technik jako je olejomalba, akryl, tempera nebo kvaš. To vše z pohodlí domova od monitoru vašeho notebooku nebo tabletu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Krajinomalba od A do Z

Kurz olejomalby od A do Z

Kurz olejomalby lektorka

Jedním z unikátních kreativních kurzů, se kterým přichází skvělá malířka a lektorka s dlouholetou zkušeností z oboru, je kurz olejomalby od A do Z. Pro zájemce jde o jedinečnou možnost, jak se naučit pracovat s olejovými barvami a to na úrovni začátečníků i mírně pokročilých. Jednoznačnou výhodou kurzu je možnost jej absolvovat z domova od obrazovky počítače. Pojďme se na kurz podívat podrobněji.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz olejomalby od A do Z

Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky

Kurz malování květin obrázek

Váš byt či dům nemusí zdobit jen obrazy zvířátek od cizích autorů, ale i květiny vlastní tvorby. Opravdu to není vůbec složité, stačí si najít několik málo hodin času a absolvovat kurz Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky. A zvládne to naprosto každý. Stačí počítač připojený na internet a přihlášení k online kurzu, který pro vás všechny připravil zkušený lektor, díky kterému zjistíte, že malba květin není jen pro nadané. Krok za krokem se této dovednosti může naučit úplně každý. A pokud nejste ještě přesvědčeni pro vstup do kurzu, pak čtěte dále. 

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky

Jak malovat zvířata pro začátečníky

A máme tady další skvělý kurz. Tentokráte se naučíme malovat zvířátka. Název kurzu je vysoce výstižný – Jak malovat zvířata pro začátečníky. Věřte nebo ne, ale po absolvování jednotlivých lekcí nebudete obrazy pouze obdivovat, ale budete je umět i samostatně vytvořit. To vše díky unikátní metodě Boba Rosse, díky které se naučí malovat i ti, kteří si o sobě mysleli, že jejich talent nedosahuje potřebné úrovně. Stačí tak málo. Začít. A to nejlépe hned.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Jak malovat zvířata pro začátečníky

Kurz olejomalby metodou Bob Ross ® HD

Vlastní tvorba může být velice obohacující v mnoha směrech. A když jde o obraz, který si dokážeme sami nakreslit, pak je to radost a hřejivý pocit, na který se můžeme denně dívat v pokojích našeho domu. Úžasná je v tomto ohledu olejomalba a existuje možnost, jak se ji naučit snadno a rychle. Stačí se přihlásit do kurzu olejomalby metodou Bob Ross a věřte, že se během několika lekcí naučíte malovat jako věhlasný malíř.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz olejomalby metodou Bob Ross ® HD