Benefit pro zaměstnance – kreativní kurzy

Benefit pro zaměstnance ukázky z kurzů

Snažíte se do firmy získat zaměstnance nejen díky skvělému prostředí, ale nabídnout jim i zaměstnanecké benefity? Pak je tu něco, co vaše „lidi“ bude bavit a vám pomůže nejen s jejich motivací, ale i rozvojem a tvořivostí. Benefity pro zaměstnance v podobě kreativních kurzů je něco, co vám pomůže udržet ty nejlepší zaměstnance. Je to tak, stačí si jen vybrat.

Vyzkoušejte si to. Získejte firemní přístup do kurzu podle vašeho výběru na měsíc zdarma.

Jaká je nabídka?

V naší nabídce najdete benefit pro zaměstnance v podobě kreativních kurzů, kterých je více než 150. Každý je možné absolvovat z pohodlí domova od obrazovky PC, mobilu, tabletu či chytré televize, tak jako to udělalo již téměř 200 tisíci spokojených uživatelů. Všechny kurzy vedené špičkovými lektory a za velmi přijatelné ceny není žádný problém objednat také jako dárek pro vaše zaměstnance. 

Super výběr

Odměna za práci ve formě peněz je velmi důležitá. Avšak v dnešní době se ukazuje, že bez určitých benefitů není snadné zaměstnance motivovat a udržet ve vysokém pracovním nasazení. Jednou z možností, jak nabídnout něco více než jen balíček vitamínů nebo stravenky mohou být i „balíčky“ kreativních kurzů. Ty ocení každý zaměstnanec, který hledá plnohodnotný rozvoj ve svém volném čase. 

  • Mezi kurzy je možné vybrat i ty, které se dotýkají osobního rozvoje a to je velké plus. 

Lákáme na skvělé lektory

Mimo samotné náplně kreativních kurzů, která je velmi zajímavá, nabízejí naše kurzy i zkušenost lektorů. Těmi jsou například velmi známí čeští výtvarníci, jeden z nejlepších sexuologů nebo skvělá dáma ovládající paličkování a mnoho dalších. Všichni jsou báječnými lidmi s neskutečnými pedagogickými dovednostmi. 

Jak na to a za kolik?

Benefit pro zaměstnance – kreativní kurzy funguje velmi jednoduše:

  • Za firmu zakoupíte vybraný benefit v podobě online kurzů
  • Vaši zaměstnanci obdrží poukázku
  • Ta jim umožní odemčení vámi zvoleného počtu kurzů (většinou od 1 do 3)
  • Výhodou je, že do kurzů mohou zaměstnanci vstupovat opakovaně a vy je dostanete s velkou slevou, která se řídí počtem zaměstnanců

Balíčky benefitů

Nabídka benefitů pro zaměstnance je velmi široká. Můžete zakoupit kurzy pro ve třech variantách:

  • Basic 1 – každý ze zaměstnanců získá vstup do jednoho z kreativních kurzů doživotně.
  • Standard 2 – zaměstnanci získají vstup do 2 kurzů.
  • Premium 3 – každý zaměstnanec získá doživotní vstup do tří kurzů dle vlastního výběru.

Získejte zkušební verzi pro firmy zdarma

Abyste nekupovali zajíce v pytli, tak jsme pro vás připravili zkušební verzi kurzů pro radost pro firmy na měsíc zdarma. Nečekejte na nic a přidejte se k tisícům spokojených uživatelů.

Vyzkoušejte si to. Získejte přístup do kurzu podle vašeho výběru na měsíc zdarma.