Obraz podle fotky

Foto na plátně

Je to fotografie nebo obraz? Co kdyby to bylo oboje? Vyzkoušejte profesionální tisk na plátno. O co se jedná?

Fotografie na plátno, umělecké dílo i na vaší zdi

Běžnou fotografii, která se dá na různé typy papíru vytisknout leckdy i na domácí tiskárně, určitě znáte. Všichni i víte, že se fotografiemi dají potisknout drobné upomínkové předměty, například hrnečky. Podobně se však dá potisknout i plátno. To, na které se běžně maluje.

Malířské plátno dodá fotografii charakteristickou originální strukturu. Díky ní potisk vypadá skutečně výjimečně. Současně tyto obrazy disponují věrným barevným podáním a vysokou kvalitou tisku. Takto lze tisknout ve vysokém rozlišení tak, aby pak na výsledném obraze byly krásně patrné i nejmenší detaily.

Fotografie vytištěné na plátno jsou i barevně stálé. Proto se rozhodně nemusíte obávat je pověsit na zeď, v čase vám, podobně jako skutečná vzpomínka, určitě nevyblednou. Pokud si přejete intenzivní ochranu svého fotoobrazu, nechte si jej ještě zalaminovat. Pak mu neublíží ani voda v kuchyni nebo nenechavé dětské ručky. Laminovaný povrch zůstane navíc krásně lesklý.

Parametry fotoobrazu

Pro tisk se používá konkrétně velkoformátový přímý tisk (Inkjet a UV Inkjet). Takto potištěné plátno se napíná na rám. Celá konstrukce je optimálně pevná. Určitě tak v čase nehrozí, že by se vám rám jakkoli uvolnil, rozpadl, případně došlo k poškození celého obrazu.

Rozměr si můžete vybrat z několika variant. V plné kvalitě lze natisknout prakticky libovolné formáty. Tyto obrazy se vyrábějí ve tvaru čtvercovém či obdélníkovém, kterým připomínají klasická umělecká díla.

Svůj fotoobraz si máte možnost složit i z většího počtu samostatných dílů. Jednoduše se jeden motiv natiskne na několik pláten a dohromady z něj tak sestavíte velmi efektní celek. Ten například může zdobit celou jednu zeď vašeho obývacího pokoje.

Originální vzpomínky pro vás i vaše blízké

Získáte tak v první řadě naprosto originální doplněk vašeho interiéru. Obrazy pořízené v obchodech jsou samozřejmě krásné, proč ale váhat, když teď můžete u sebe doma mít něco, co je nejen hezké, ale také osobité.

Obraz na plátno představuje jedinečný způsob, jak uchovat výjimečné životní okamžiky. Svatba, vzpomínková fotografie z výročí, oslava nebo zkrátka jen „obyčejná“ momentka, kde jste s partnerem, rodinou nebo zachyceni na místě, které má pro vás silný význam. To vše můžete teď zachytit na plátno, kde vydrží navěky.

Fotografii přenesenou na plátno tak můžete nejen využít pro vlastní potěšení, ale věnovat ji někomu ze svých nejbližších jako originální dárek například k výročí nebo k Vánocům.