Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky

Kurz malování květin obrázek

Váš byt či dům nemusí zdobit jen obrazy zvířátek od cizích autorů, ale i květiny vlastní tvorby. Opravdu to není vůbec složité, stačí si najít několik málo hodin času a absolvovat kurz Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky. A zvládne to naprosto každý. Stačí počítač připojený na internet a přihlášení k online kurzu, který pro vás všechny připravil zkušený lektor, díky kterému zjistíte, že malba květin není jen pro nadané. Krok za krokem se této dovednosti může naučit úplně každý. A pokud nejste ještě přesvědčeni pro vstup do kurzu, pak čtěte dále. 

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Co se v kurzu malování květin naučíte?

Kurz Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky přináší účastníkům unikátní možnost naučit se dovednost, díky které si vyzdobí byt krásnými obrazy květin. Ty sice byt neprovoní, ale určitě jej zútulní a zkrášlí tak, že každá návštěva bude údivem celá bez sebe. A účastníci se budou moci nejen pochlubit unikátními obrazy, ale především následujícími dovednostmi:

 • Správné použití olejových barev
 • Práce se lněným olejem
 • Přesným rozvržením obrysu na plátně
 • Uměním používat štětce  barvy

A navíc budou schopni prosvětlovat části rostlin a listů, aby vypadaly jako ve skutečnosti. Nevěříte, pak máte jedinečnou možnost vše zažít na vlastní kůži po přihlášení do online kurzu.

Sebevědomí chybět nemusí

Kurz Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky přesvědčí účastníky o tom, že jejich malé sebevědomí při malování bylo velkým omylem. Základní školy v tomto tak trošku selhávají a často sráží sebevědomí dětí při výtvarné výchově. To však není správně, protože malovat může úplně každý, je jen otázkou, kterou z technik vybereme a jak nám je podána. A právě v tomto kurzu se o tom můžete přesvědčit na vlastní kůži i díky metodice dobře známého Boba Rosse, kterého při malbě květin skvěle doplnila Annette Kowalski. Olejomalba v jejich podání je snadno zvládnutelná i pro začátečníky. 

Kurz malování – co zvládnete?

Po absolvování kurzu Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky se naučíte malovat krásné květiny, kterými budete nejen zdobit stěny ve vašem domě nebo bytu, ale obrazy budou tak krásné, že si je troufnete darovat i přátelům. A opravdu to nebude složité a vaše touhy se promění ve skutečnost a tvoření pro vás začne být radostí a smyslem života. 

Bob Ross a mnoho dovedností

Když se řekne Bob Ross, pak je jasné, že to půjde. Jeho metody jsou skvělé a naučí malovat každého. A právě v kurzu Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky bude umělecká pedagogika tohoto muže využívána velmi mnoho. Postupně se díky ní naučíte:

 • Malovat růži podle předlohy
 • Vytvářet skici na plátně
 • Tvořit květiny, které budou vypadat jako živé
 • Používat bezprašný terpentýn a lněný olej
 • Detailním technikám práce se světlem a stínem
 • Důležitou dovednost míchání olejových barev a jejich používání
 • Aktivně používat rozmazané pozadí

Zkušený lektor jako záruka kvality

Na závěr je třeba poznamenat, že celým kurzem vás provede zkušený lektor, jehož jméno necháme zatím utajeno. Poznamenáme však, že jde o „učitele“, který vedl i jiné kurzy a recenze na jeho metody jsou naprosto báječné a v kurzu Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky je účastníkům předává plnými hrstmi. A právě to je zárukou, že po absolvování kurzu z vás budou kreativní a skvělí umělci, jejichž obrazy budou obdivovat nejen blízcí, ale i vaši kolegové, kterým svou tvorbu ukážete. Klíčem je jediný krok, přihlásit se do online kurzu hned teď.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu