Kreslení pravou hemisférou 3 – kreslení zvířat pastelem

Kurz Kreslení pravou hemisférou 3 - kreslení zvířat pastelem

Ti z vás, kteří absolvovali předcházející kurzy, ve kterých se naučili využívat pravou hemisféru, budou nadšeni. Spolu se zkušenou lektorkou a vynikající pedagožkou jsme připravili pokračování kurzu Kreslení pravou hemisférou 3, ve kterém se zaměříme na kreslení zvířat pastelem. Naučit se to může úplně každý a výzvou je především získaná dovednost, která umožňuje zachytit na papír vašeho krásného pejska, koně nebo dokonce i krále zvířat. Kurz má vysokou kvalitu, proto doporučujeme přihlášení s předstihem. 

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Co kurz Kreslení pravou hemisférou 3 přináší?

Kurz Kreslení pravou hemisférou 3 účastníkům nabízí unikátní možnost, jak se naučit kreslit zvířátka pastelem. Úchvatná je především možnost naučit se nakreslit svého domácího mazlíčka naprosto samostatně nebo podle předlohy ztvárnit věrnou kopii lva nebo koně. Předtím než začnete, tak vás lektorka seznámí i s potřebami a pomůckami, které budete používat a naučí vás správně pracovat s barvami a pastelem. A věřte, že vzpomínky na milovaného mazlíčka nakresleného vaší rukou, budete mít díky kurzu neustále před sebou. 

Co se dozvíte?

V kurzu Kreslení pravou hemisférou 3 – kreslení zvířat pastelem se dovíte velké množství podstatných informací, které vám pomohou osvojit si dovednost kresby zvířat. Právě proto si spolu s lektorkou odpovíte na tři základní otázky:

  1. Čím se liší kreslení a malování? – velmi důležitá otázka a ještě důležitější pochopení odpovědi na ni.
  2. Jaké barvy a pomůcky nakoupit pro kresbu pastelem? – není jich mnoho a budete překvapeni, že jejich nákup neprovětrá vaši peněženku.
  3. Jaká jsou specifika kresby zvířat? – důležité jsou detaily a právě o nich se zmíní lektorka při vysvětlení specifického pro kreslení zvířat.

Mimo to si opět připomenete, jak je důležitá pravá hemisféra a její propojení s levou při kreslení a naučíte se správně přenést a upravit velikost obrazu kresleného dle předlohy. A mimo to po absolvování kurzu Kreslení pravou hemisférou 3 budete umět nakreslit jakékoli zvíře a to je dovednost, kterou vám nikdo nevezme.

Lektorka kurzu

Lektorka kurzu je zkušenou paní učitelkou, která při výuce využívá mnoho zajímavých a inovativních vzdělávacích metod, které kurz Kreslení pravou hemisférou 3 dělají atraktivním. Ti z vás, kteří absolvovali dva předcházející kurzy ji již znají a vědí, že právě díky této ženě se mohou krok po kroku posouvat k získání neuvěřitelných dovedností, které souvisejí s kreslením pastelem. Jsou jimi především:

  • Příprava na kreslení pastelem
  • Používání pastelových barev a jejich barevných kombinací
  • Správné zvětšování a zmenšování předlohy

Vstupte do kurzu

Kurz Kreslení pravou hemisférou 3 je otevřen všem zájemcům, protože není omezen podmínkou absolvování „jedničky a dvojky„. Vstoupit a přihlásit se může úplně každý, kdo se chce naučit kreslit pastelem a potěšit své přátele tím, že jim nakreslí věrnou kopii jejich oblíbeného zvířátka, ať je to kůň, kočička, nebo pejsek. A pokud nechcete kreslit pro radost druhým, ale chcete potěšit sebe, pak můžete na papír přenést svého mazlíčka a nestydět se ho vystavit ve vašem obývacím pokoji. 

Online kurz Kreslení pravou hemisférou 3 vám navíc dává možnost si některé části zopakovat a naposlouchat vícekrát nebo možnost v domácím prostředí vše zastavit a spustit znovu později. A na závěr je úžasné zjistit, že umíte kreslit, i když jste si to díky nepříjemným poznámkám učitelů na základních školách nemysleli. Tak pojďte a získejte sebevědomí a skvělé dovedností hned teď.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu