Kurz Abstraktní malování

Abstraktní malování lektorka a její obrazy

Online kurz Abstraktní malování je lektorováno zkušenou a vynikající pedagožkou. Pod jejím vedením umění abstraktní malby zvládne úplně každý. Už jen samotná možnost dovědět se, co je abstrakce, jak vzniká a jaké pomůcky je třeba si připravit. Zásadní a možná až neuvěřitelné je to, že nebudete potřebovat předlohu. Nevěříte? Pak se do toho pusťte s námi.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Učení bude radost

Cítit se svobodně při malování je základem, který pocítíte právě a jen při kurzu Abstraktní malování. Uvolnění mysli a možnost učit se a nemuset myslet na všední starosti a naprosto se oddat touze a fantazii je neskutečně lákavé. Štětec volně klouže po plátně a vznikají tak nádherné abstraktní obrazce. V kurzu se postupně naučíme:

  • základní teorii k abstrakci a jejímu vzniku
  • připravit si hned několik abstraktních skic
  • si uvolnit ruku jednoduchými tahy štětce
  • pracovat hned s několika netradičními pomůckami – špachtle, stěrky, houbičky atp.
  • reálné motivy převádět do abstraktního umění
Abstraktní malování – video s představením kurzu

Odvaha abstraktně tvořit

Kurz Abstraktní malování by měl účastníkům dodat odvahu. I ti, kteří nikdy nedrželi štětec v ruce se přestanou obávat, protože lektorka je provede taji abstraktní kresby krok po kroku. Abstraktní malování není jen o jedné technice, ale o mnoha. Jejich uchopení umělcem je důležité, ale bez obtíží zvládnutelné a to pro začátečníky i pokročilejší.

  • Kurz by mohlo vystihovat následující: „Ten, kdo se rád učí, by neměl kurz Abstraktní malování minout

Lekce kurzu abstraktní malby

Hned několik různorodých obrazů vznikne pod rukama jednotlivých účastníků pod vedením zkušené lektorky, která skvěle ovládá práci se špachtlí, ale také maluje holýma rukama za pomoci prstů. Počáteční lekce jsou jako již tradičně neplacené. V těch se dozvíme něco málo z teorie abstraktní kresby, o míchání barev a základních pomůckách. V placené části pak přejdeme k lekcím jako jsou:

  • Příprava podkladu, barevné pruhy a metoda abstraktního kontrastování
  • Základy práce se špachtlí, po kterých následují další lekce pro pokročilé
  • Práce s reálným motivem s využitím špachtle
  • Konkrétní reálné motivy a jejich pojetí abstraktní kresbou

Vstupte do kurzu abstraktního malování

Online kurz Abstraktní malování bývá velmi často rychle naplněn, proto neváhejte a registrujte se. Není to opravdu těžké, stačí několik kliknutí a jste přihlášeni. A věřte, že spolu s dalšími účastníky povolíte uzdu vlastní fantazii, díky které mohou vzniknout opravdu nádherná umělecká díla.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu