Kurz Krajinomalba od A do Z

Krajinomalba od A do Z lektorka a její obraz

Rádi trávíte čas s myšlenkami, v nichž se objevuje mnoho kreativních nápadů? Nebo se rádi díváte kolem sebe a snažíte se krajinu zachytit na kus papíru? Pak tu pro vás máme unikátní možnost, jak se v malbě zdokonalit. Stačí se jen registrovat do kurzu Krajinomalba od A do Z, ve kterém se postupně seznámíte s použitím technik jako je olejomalba, akryl, tempera nebo kvaš. To vše z pohodlí domova od monitoru vašeho notebooku nebo tabletu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Základní popis kurzu Krajinomalba od A do Z

Kurzem Krajinomalba od A do Z provádí zkušená a empatická umělkyně, která je nejen praktickou malířkou, ale také dlouholetou lektorkou mnoha kurzů malby a kresby. Kurz je určen spíše mírně pokročilým, kteří si na jednotlivé lekce dokáží připravit potřebný materiál a pomůcky, což není nijak složité. Jistou výhodu budou mít ti, co již s pomůckami na vyučovanou techniku mají základní zkušenosti a vědí, jak s nimi zacházet.

Doporučujeme pro začátečníky – Kurz olejomalby od A do Z

Co vše se naučíte?

Online kurz Krajinomalba od A do Z nabízí celkem 13 klasických lekcí a závěrečnou bonusovku.

Využijte toho, že první 3 lekce jsou zdarma. Podívejte se na ně!

Účastníci mají možnost se postupně seznámit a zdokonalit v:

  • malbě stromů tak, aby byly plastické
  • namíchání odstínů přírodní zelené barvy
  • malbě oblohy a mráčků
  • zachycení stojaté, ale i tekoucí vody
  • tvarování zatáček a ohybů cest a vodních toků na uměleckém plátně
  • prosvětlení mdlého obrazu
  • malbě zasněžené krajiny
  • malování podle vzorové fotografie nebo přímo v tzv. plenéru

Kurz Krajinomalby od A do Z toho nabízí opravdu velké množství a najdou se v něm naprosto všichni kreativci, kteří rádi malují stromy, oblohu, mraky nebo potůčky. Každý účastník si navíc z kurzu odnese celkem šestici obrazů, které budou ukázkou a kombinací všech naučených dovedností a technik, které s krajinomalbou souvisejí. A v závěrečné bonusové lekci si dokonce namalujete úžasnou zimní krajinu.

Malování krajiny

Ti z vás, kteří se rozhodnou kurz Krajinomalba od A do Z projít spolu s námi, budou schopni malovat vlastní obrázky krajiny bez obtíží a dlouhého váhání. Tato umělecká díla budou věrně zachycovat realitu nebo fotografii. A věřte, že to není nemožné, stačí se jen přihlásit do kurzu, pohodlně se usadit ke stolu s PC před sebou a pomůckami a postupně procházet jednotlivými lekcemi. Tak neváhejte!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu