Kurz Malování na sklo a porcelán

Zajímá vás malování? Zkoušíte různé výtvarné techniky a chcete se naučit něco nového? Připojte se ke kurzu Malování na sklo a porcelán a odkryjte svůj vnitřní umělecký talent!

Kurz Malování na sklo a porcelán: Inspirace z Japonska

V zajímavém kurzu se naučíte malovat jeden z nejoblíbenějších japonských motivů – Tři přátelé zimy. Motiv tvoří tři rostliny – bambus, borovice a slivoň. Tyto rostliny jsou v japonské kultuře vysoce ceněny pro svou odolnost a výdrž v chladném prostředí, což ztělesňuje vlastnosti jako vytrvalost, odhodlání a nezlomnost. I když má motiv svůj původ v Japonsku, je inspirativní pro lidi po celém světě.

Co se naučíte

  • Jak malovat tři rostliny – bambus, borovici a slivoň – pomocí temper nebo akrylových barev.
  • Práci se speciálními barvami pro malování na sklo a porcelán.
  • Jak vytvářet detailní obrazy rostlin na skle, keramice a porcelánu.
  • Nácvik kompozice pro velký motiv „Tři přátelé zimy“.
  • Jak malovat tento motiv na velkou porcelánovou vázu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Jaký bude průběh kurzu Malování na sklo a porcelán

Začnete nácvikem malování bambusu, borovice a slivoně temperami a akrylem na papír. Tyto barvy se svými vlastnostmi velmi blíží barvám pro malování na sklo a porcelán, což je ideální pro začátek. Poté, až ovládnete techniku na papíře, přejdete na skleněné a porcelánové povrchy. Zpočátku se budete učit na menších předmětech, jako jsou sklenice, a postupně se přesunete k hlavnímu projektu – velké porcelánové váze.

Praktické rady a bonusy

Lektorka vás seznámí s používáním speciálních barev pro malbu na sklo a porcelán a podělí se o praktické tipy a triky, které vám usnadní práci a pomohou dosáhnout co nejlepších výsledků. Navíc se naučíte napsat „Tři přátelé zimy“ japonskými znaky kandži.

O lektorovi

Lektorka kurzu je zkušenou designérkou, malířkou a ilustrátorkou s vášní pro japonskou kulturu. Její tvorba spojuje tradiční japonské motivy s moderním uměním a vytváří tak inspirativní díla. Je talentovaná v umění malování na různé povrchy, a své dovednosti vám během kurzu předá.

Připojte se ke kurzu a objevte umění malování na sklo a porcelán v duchu japonské inspirace! Registrací získáte přístup k prvním dvěma lekcím zdarma. Pojďte malovat!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu