Kurz olejomalby „Zimní krajina“

Obrázek zimní krajiny

Milujete tvoření a rádi pracujete s olejovými barvami? Pak tu pro Vás máme unikátní kurz, který je vhodný pro mírně pokročilé. Kurz olejomalby „Zimní krajina“ vede zkušená lektorka, díky které se naučíte namalovat nejen zasněženou krajinu. Obrovskou devizou je především to, že kurz je zábavný a k jeho absolvování stačí jen základní pomůcky pro olejomalbu. Pojďme se na něj podívat blíže.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Základní struktura kurzu

Kurz olejomalby „Zimní krajina“ je báječnou možností, při které se každý z účastníků naučí malovat jednotlivé prvky zimní krajiny. Až poté spolu s lektorkou přejde k malování velkého a složitějšího obrazu, který však bude krásný, protože bude zalit září slunečních paprsků. A to přeci každý z nás dobře ví, že je to nejkrásnější na zimní krajině, kterou se každoročně v naší krásné vlasti procházíme.

Představení online kurzu olejomalby „Zimní krajina“

Co vše se naučíme?

Lektorka kurzu je především skvělou učitelkou, která účastníkům nabídne nejen malování zimní krajiny, ale naučí je i:

  • používat správné barvy při malbě sněhu
  • malovat stopy otištěné do sněhové pokrývky
  • kolorovat potoky a kmeny stromů zapadané sněhem
  • malovat všechny druhy stromů zapadané sněhem

A to není vše. Originální bude malba smrčků pod sněhem zblízka nebo krajiny, bez sněhu. To vše a mnohem více nabízí kurz Olejomalby „Zimní krajina“, tak neváhejte a registrujte se, je to snadné. Stačí jen několik málo kliknutí.

Lekce kurzu

Po registraci do online kurzu Olejomalby „Zimní krajina“ získáte přístup k celkem deseti lekcím, z nichž dvě první jsou zcela zdarma. Jde o lekce Barvy sněhu a Barvy sněhu v praxi. Poté následuje krátké představení placené části, a pak již neuvěřitelně pestrá nabídka lekcí, mezi kterými nechybí keře a stromy, potoky a kmeny stromů a zmíněné stopy ve sněhu.

A to stále není vše. Po těchto jednotlivostech přejdete k malbě obrazů, které budou ukazovat například zimní krajinu zalitou sluncem nebo tzv. zimu čtyř barev nebo dokonce českou zimu na blátě. Nevěříte? Pak je třeba se přesvědčit na vlastní kůži.

Namalujte vlastní obrázek zimní krajiny

Není se opravdu čeho obávat. Kurz olejomalby „Zimní krajina“ naplní očekávání i těch nejnáročnějších umělců. A přitom postačí jen velmi málo – registrovat se, připravit si základní pomůcky, a pak už jen z pohodlí domova tvořit ty nejkrásnější zimní obrazy. Tak šup, ať vše stihnete.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu