Kurz Plstěné obrázky z vlny

Barevné plstěné obrázky, ze kterých oči přecházejí? Naučte se techniku plstění, při které si odpočinete a pomocí jehly vytvoříte vlastní dílo, které si můžete pověsit na zeď, vložit jako dekoraci pod sklo konferenčního stolku nebo stvořit podložku pod oblíbený hrneček s kávou. Ve videokurzu, který si můžete kdykoli pustit nebo se k jednotlivým lekcím vrátit, se naučíte techniku plstění, dovíte se o práci s vlnou i o barvách. Kurz vám otevře dveře do světa kreativního tvoření, při kterém nemusíte nic než nechat plout svou fantazii na vlně barev při práci s jemnou vlnou.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Plstění pro uvolnění mysli

Jak zrelaxovat tělo a načerpat nové síly? Aktivním odpočinkem při kreativní práci s vlnou! Od první lekce vás lektorka provede výrobou obrázků, které mohou posloužit jako dárky pro blízké. Svůj první obrázek se naučíte vytvořit v průběhu kurzu. Nemusíte se bát, že byste to nezvládli, protože tuto techniku se hravě naučí také děti, které se mohou zabavit s vámi. Tvorba plstěných obrázků je dokonalou antistresovou činností, při které kreativní zábavou odbouráte každodenní stres, navíc dáte vale i všem starostem. Pod rukama vám vznikne dílo, na které budete pyšní.

Materiály na výrobu plstěných obrázků

Vyzkoušet tvorbu plstěných obrázků můžete hned po zhlédnutí prvních lekcí videokurzu, které jsou v rámci neplacené části. Hned na začátku si osvojíte vědomosti o materiálech a jejich použití při plstění. Naučíte se rozeznávat vlny na plstění, přičemž důležité jsou především jejich vlastnosti, což využijete při vlastním kreativním tvoření. K tomu se propracujete v dalších dílech, nejprve je nutné zvládnout základy, které vás naučí kreativní techniku pro zábavu a trávení volného času.

Pořeby na plstění

Po seznámení s množstvím materiálů a druhů vln pro plstění je nutné se zaměřit na podkladové látky. Jaké druhy jsou nejvhodnější a jak kombinovat? I to se dozvíte přímo od přebornice na plstění a výrobu panenek. Stačí se zaposlouchat do srozumitelného výkladu a hned budete vědět, jak postupovat při inspirativním tvoření a na co nezapomenout. Kromě toho se od mistryně ve svém oboru dozvíte, jaké pomůcky budete potřebovat, kde se dají pořídit a také odpoví na otázku, zda je dokonce nemáte doma. Plstění je totiž činnost, ke které žádné drahé nástroje nebudete potřebovat.

Radost z prvního obrázku

Co vytvoříte v rámci videokurzu jako první obrázek? Co by byla láska bez srdce? I proto si vyrobíte jednoduchý obrázek srdíčka podle šablonky pod dohledem šikovné lektorky. Komu jej dáte? To už je na vás! Nyní však kurz pokračuje placenou částí, ve které se seznámíte s barevným kruhem a teorií základních a komplementárních barev. Díky tomu budete moci tvořit vlastní zajímavé kreace, protože se dokonale naučíte manipulovat s vlnou a míchat jednotlivé barvy. Už vám nic nebude stát před složitějšími a barevnějšími obrázky.

Plstěné obrázky duhové nebo podle předlohy

V dalších dílech se přesvědčíte, jak snadné je vytvořit duhové obrázky. Naučíte se vytvořit podklad a zjistíte, jak pokrývat plochu pomocí vlny. Jak vytvořit větší celky, čáry nebo také maličkosti, které dodají obrázku na dokonalosti? K tomu slouží následující lekce, na ně pak navazují díly s tvorbou obrázků podle předlohy, u kterých je nutné dodržet rozvržení a zanedbat by se neměl ani náčrtek. Ještě několik detailů a pak už jen zbývá se naučit obrázky zafixovat, aby mohly dělat radost vám i vašemu okolí.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu