Kurz Tvoření z pryskyřice

Tvoření z pryskyřice lektorka a její tvorba

Neobyčejný materiál s mnoha možnostmi, i to je pryskyřice. Úžasná a zkušená lektorka připravila pro zájemce, kteří se chtějí přiučit a začít tvořit  kurz Tvoření z pryskyřice, při kterém se mj. naučí vyrábět záložky, podšálky, květinové šperky z pryskyřice a další drobné šperky, které potěší nejen účastníky, ale i jejich známé a kamarády. Výrobky z pryskyřice totiž mohou být skvělým dárkem.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Co vše v kurzu Tvoření z pryskyřice získáte?

V kurzu Tvoření z pryskyřice získáte mnoho návodů a postupů, jak pracovat s pryskyřicí, jak ji správně namíchat nebo obarvit. Lektorka neopomene i velmi důležitou dovednost v podobě odstranění bublinek před samotným tvořením. Skvělým tipem bude využití alkoholových barev, které mohou zcela nahradit barvy akrylové, které jsou velmi drahé a ne každý s nimi chce pracovat. A tím nejzásadnějším bude získaná dovednost tvořit pryskyřičné výrobky dokonalý tvarů a hladkosti.

Jak vyrobit šperky z pryskyřice?

V kurzu Tvoříme z pryskyřice se postupně naučíme:

  • přípravě základních pomůcek a materiálů
  • namíchat a připravit tu nejlepší pryskyřici
  • pracovat s barvami a kvítky
  • vyrábět šperky z pryskyřice
  • opracovávat výrobky tak, aby byly dokonale hladké (broušení)
  • dokončovat výrobky

Kurz Tvoříme z pryskyřice nabízí neskonalou dokonalost pro milovníky tvoření z nevšedních materiálů. Práce s rostlinami a dalšími materiály, které jsou vhodné pro zalévání do pryskyřice, může být skvělou zábavou, která navíc přinese výsledek v podobě výrobku, jehož dokonalost vás nenechá klidnými. Práce s pryskyřicí není složitá, přesto bychom se měli vyvarovat drobných chybiček, na které nás upozorní zkušená lektorka v samotném kurzu.

A co lekce kurzu?

Jako již tradičně v online kurzech pro radost, tak i Tvoříme z pryskyřice nabízí účastníkům trojici neplacených lekcí, ve kterých se dovědí více o materiálech a pomůckách potřebných pro tvoření a tvorbě šperků z pryskyřice. Po představení placené části se spolu s lektorkou vrhnou na lekce jako je příprava pryskyřice, odlévání výrobků nebo broušení a leštění již hotového. Nebude opomenuta ani úprava podšálků, šperků a záložek a v neposlední řadě i namíchání tzv. alkoholových barev, které vám mohou ušetřit finance za drahé akrylové barvy.

Vstupte do kurzu hned

Pokud vás popis kurzu Tvoříme z pryskyřice přesvědčil stačí již jen vstoupit a radovat se spolu s ostatními z pohodlí domova při tvoření z tohoto unikátního materiálu. Jeho možnosti jsou nedozírné a my věříme, že budete spokojeni nejen vy, ale i vaši přátelé, kteří budou obdarováni. Zaregistrujte se a vyzkoušejte lekce zdarma!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu