Kurz Kreslení pravou hemisférou

Kurz Kreslení pravou hemisférou úvodní obrázek

Rádi berete do ruky obyčejnou tužku a snažíte se kreslit? Už to je skvělý začátek k tomu, abyste byli úspěšným malířem, i když první výtvory nevypadají příliš impozantně. Sám jsem si to zažil na základní i střední škole, kde jsem rád maloval, ale mé výtvory místo obdivu vzbuzovaly spíše rozpaky. Učitelé si se mnou nevěděli rady, ale pak jsem přišel na unikátní kurz Kreslení pravou hemisférou – naučte se kreslit správně, díky kterému jsem kvalitu svých děl posunul o notný kus kupředu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Kreslení pravou hemisférou

Kurz Moderní macramé pro začátečníky

Online kurz macramé - lektorka a její tvorba

V éře digitálního světa, plného hektického životního stylu a elektronických zařízení, má touha po rukodělném tvoření a vytváření něčeho vlastního stále své místo. Jedním z nejzajímavějších a stále oblíbených způsobů projevení kreativity a relaxace je macramé – starobylá umělecká technika uzlování, která se stává moderním trendem. Pokud jste začátečník a máte chuť se naučit tuto krásnou dovednost, online kurz Moderní macramé pro začátečníky vám otevře dveře do fascinujícího světa tvořivosti.

Pokračování textu Kurz Moderní macramé pro začátečníky

Kurz Kreslení technikou urban sketching

Obrázek domu nakreslený technikou urban sketching

Kurz Kreslení technikou urban sketching je skvělou příležitostí pro všechny, kteří se zajímají o umělecké vyjádření a zároveň chtějí objevit krásu městského skicování. Tento online kurz vás provede světem rychlých a autentických skic, které zachycují jedinečnou atmosféru městských prostředí. Je vhodný pro začátečníky i pokročilejší kreslíře, kteří v něm najdou mnoho zajímavého a podnětného.

Pokračování textu Kurz Kreslení technikou urban sketching

Kurz Kresba od A do Z

Kurz Kresba od A do Z - lektorka a kresby

Pokud jste vždycky toužili naučit se kreslit, máme pro vás skvělou zprávu. Představujeme vám online kurz Kresba od A do Z. Je určen nejen pro začátečníky, ale i pro věčné začátečníky, kteří chtějí objevovat svět výtvarného umění. Seznamte se s různými technikami a postupy, které vám umožní rozvíjet vaše kreslířské dovednosti. Průvodkyní vám bude zkušená malířka a lektorky kurzů malby i kresby.

Pokračování textu Kurz Kresba od A do Z

Kurz Základy mistrovství malířského řemesla

Lektor kurzu Základy mistrovství malířského řemesla

Vstoupit do světa barev a malování bez talentu? Podle lektora kurzu Základy mistrovství malířského řemesla se musí úsilím talent naplnit a nadání není jednoznačnou vstupenkou mezi malíře. Je nutné začít krůček po krůčku, a právě od toho je tady online kurz, které vede opravdický Mistr, který portrétoval dánskou královnu nebo vystavuje svá díla po celém světě. Stačí vstoupit do kurzu, ve kterém se naučíte úplným základům pomocí nového myšlení. Pak už jen vzít do ruky štětec a pustit se do práce!

Pokračování textu Kurz Základy mistrovství malířského řemesla

Kurz malby – Život ve městě

Malba život ve městě

Město nabízí každodenně tisíce možných témat, která se hodí k vyobrazení. Západ slunce v křivolaké uličce, dáma v kostýmku s taškou, která se plouží historickým centrem nebo ranní úsvit, když se město probouzí do dalšího všedního dne. Motivů je nepřeberně. Stačí vzít do ruky štětec a oblíbené barvy. Ale jak začít? Právě pro malíře, kteří již mají zkušenosti s olejomalbou nebo malbou akrylovými nebo kvašovými barvami je určený kurz malby „Život ve městě“, kde se pod vedením profesionálky dozví, jak pracovat s perspektivou nebo s barvami na fasádách domů či v záplavě zeleně parku. Stát profíkem se může úplně každý, stačí se přihlásit do online kurzu malby.

Pokračování textu Kurz malby – Život ve městě