Kurz Kreslení pravou hemisférou

Kurz Kreslení pravou hemisférou úvodní obrázek

Rádi berete do ruky obyčejnou tužku a snažíte se kreslit? Už to je skvělý začátek k tomu, abyste byli úspěšným malířem, i když první výtvory nevypadají příliš impozantně. Sám jsem si to zažil na základní i střední škole, kde jsem rád maloval, ale mé výtvory místo obdivu vzbuzovaly spíše rozpaky. Učitelé si se mnou nevěděli rady, ale pak jsem přišel na unikátní kurz Kreslení pravou hemisférou – naučte se kreslit správně, díky kterému jsem kvalitu svých děl posunul o notný kus kupředu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Kreslení pravou hemisférou

Kurz Ruční vypalování do dřeva pro začátečníky

Lektorka kurzu pyrografie a její tvorba

Toužíte po kreativním koníčku, který vám přinese radost a zútulní váš domov? Pak je pro vás kurz Ruční vypalování do dřeva pro začátečníky naprosto ideální. V tomto kurzu se naučíte základy fascinující techniky pyrografie, s níž proměníte obyčejné kusy dřeva na originální dekorace, dárky a umělecká díla.

Pokračování textu Kurz Ruční vypalování do dřeva pro začátečníky

Jak malovat akvarel?

Akvarelové barvy, štětec a akvarel obrázek

Akvarel je fascinující technika malby, která využívá barvy rozpustné ve vodě. Představte si, že vezmete štětec, namočíte ho do barvy a pak ho jemně táhnete po papíře. Barva se s vodou mísí a vytváří krásné, jemné a průsvitné efekty. Malování akvarelem je skvělý způsob, jak se kreativně vyjádřit a zachytit krásu světa kolem nás. Můžete malovat květiny, krajiny, portréty, abstraktní kompozice a mnoho dalšího.

Pokračování textu Jak malovat akvarel?

Tečkování návod

Tečkování návod ilustrační obrázek

Tečkování, též zvané dotpainting, je zábavná a relaxační technika malování, která je dostupná všem. Jedná se o vytváření obrazů z barevných či černých teček, které se nanáší na plátno pomocí různých nástrojů. Tečkování je vhodné pro všechny věkové kategorie, začátečníky i pokročilé.

Pokračování textu Tečkování návod

Floristický kurz: Květinové dekorace

Kurz vázání květin

Toužíte po vytváření krásných květinových dekorací a chcete se naučit profesionální techniky aranžování květin? Pak právě pro vás je určen Floristický kurz: Květinové dekorace. Ponořte se do fascinujícího světa květin a jejich aranžování. Získáte dovednosti potřebné k vytváření působivých květinových kompozic, které ozdobí váš domov či budou vítaným dárkem pro vaše blízké. Vyzkoušejte si bezplatně několik úvodních lekcí!

Pokračování textu Floristický kurz: Květinové dekorace

Rozdíl mezi malováním a kreslením

Rozdíl mezi malbou a kresbou

Výtvarné umění před námi otevírá nekonečný svět kreativity a výrazu. Při zkoumání různých výtvarných forem se začátečník může setkat s otázkou, co zvolit – kresbu nebo malbu, jaký je rozdíl mezi malováním a kreslením? Obě techniky, kreslení a malování, nabízejí jedinečné přístupy k uměleckému vyjádření. Každá má své vlastní charakteristiky, média i výzvy. V tomto článku se podíváme na klíčové rozdíly mezi kreslením a malováním, abychom pomohli lépe porozumět těmto dvěma výtvarným formám.

Pokračování textu Rozdíl mezi malováním a kreslením

Kurz Moderní macramé pro začátečníky

Online kurz macramé - lektorka a její tvorba

V éře digitálního světa, plného hektického životního stylu a elektronických zařízení, má touha po rukodělném tvoření a vytváření něčeho vlastního stále své místo. Jedním z nejzajímavějších a stále oblíbených způsobů projevení kreativity a relaxace je macramé – starobylá umělecká technika uzlování, která se stává moderním trendem. Pokud jste začátečník a máte chuť se naučit tuto krásnou dovednost, online kurz Moderní macramé pro začátečníky vám otevře dveře do fascinujícího světa tvořivosti.

Pokračování textu Kurz Moderní macramé pro začátečníky