Namalujte si obraz jako profesionál

Malování podle čísel vám to umožní. Obraz podle vlastní fotografie je výbornou volbou.

Zvěčněte si zajímavou formou důležité okamžiky svého života nebo cokoli co vás oslovuje svou krásou či jedinečností.

  • sada obsahuje vše potřebné – plátno, namíchané akrylátové barvy, štětce
  • malování je snadné – barvy i oblasti plátna jsou očíslovány, vy jen vyplňujete
  • užívejte si zábavy, relaxace a pocitu z dobře odvedeného díla

Začněte hned teď!

Obraz podle vlastní fotografie aneb malujte jako umělec i vy

Malovat jako profesionál zvládne s drobnou pomocí každý. Nevěříte? Ukážeme vám, jak na to. Už jste slyšeli o malování podle čísel?

Co je to malování podle čísel

Malování podle čísel je, zjednodušeně řečeno, malování podle podrobného návodu. Plocha plátna je opatřena předkresleným motivem, který připomíná dětské omalovánky.

Vašim úkolem bude jednotlivé části vybarvit podle předem připraveného návodu. Aby byl výsledek skutečně dokonalý, jsou všechny očíslovány. Odtud právě malování podle čísel. Současně jsou v celé malířské sadě připravené i všechny barvy s předem namíchanými odstíny, které jsou odpovídajícími čísly označeny.

Vy proto nemusíte přemýšlet nad jednotlivými tahy štětce, ani si sami namíchávat barvy. Čísly se necháte snadno vést. Doporučuje se obecně vymalovávat jednotlivé oblasti postupně, abyste si zbytečně svoje dílo neochmatali. Původní číselná předloha pochopitelně po přemalování plátna není vidět. Malovat budete akrylovými barvami a v sadě pochopitelně nechybí ani štětce.

A výsledek? Jednoduše perfektní obraz, který vypadá, jako by ho namaloval skutečný umělec. Samotné plátno je vypnuté na tzv. blind rám, který je vyroben z kvalitního masivního dřeva.

Jakýkoli motiv si přejete

Bez ohledu na vaše výtvarné schopnosti si tímto způsobem můžete namalovat prakticky cokoli, ať jsou to krajiny, města nebo jiné motivy. Nyní už se navíc nemusíte omezovat jen na ty předpřipravené.

Chtěli byste si namalovat třeba svou rodinu nebo si zkusit na plátno přenést podobu milovaného domácího mazlíčka? Máte možnost. Metodou malování podle čísel totiž lze zpracovat jakoukoli fotografii. Podmínkou je to, aby byla v dostatečném rozlišení a nerozmazaná. Sami si budete volit i výchozí velikost plátna, do které má být originální fotografie rozpracována.

Počítat je nutné s tím, že úplně vše ze snímku na plátno přenést nejde a spektrum barev tak může být oproti realitě omezenější. Na kouzlu vlastnoručně namalovaného obrazu to ovšem pochopitelně nikterak neubere.

Malování podle čísel – ideální dárek

Malování podle čísel je především úžasnou relaxační technikou, u které můžete nechat naplno propuknout kreativitu a nepřemýšlet nad tím, jak perfektní bude výsledek. Žádné malířské nadání v tomto případě nepotřebujete. Krásný obraz vytvoříte vždy.

Obraz namalovaný dle předlohy z vlastní fotografie bude navíc úžasným osobním dárkem. Babičku potěší vnoučata, vašeho partnera společný zamilovaný portrét vás dvou, případně můžete na plátno jednoduše zvěčnit vzpomínku na oblíbené místo.

Pak už zbývá jen vymyslet, kam si svoje umělecké dílo pověsíte, aby se z něj stal i dokonalý doplněk vašeho interiéru.

Úvodní obrázek: Image Creator from Designer Vygenerováno pomocí AI ∙ 18. prosince 2023