Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem

Malování suchým štětcem

Kurz Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem patří mezi nejzajímavější a nejkrásnější kurzy, které nabízíme v online prostředí. Se zkušenou lektorkou se naučíte metodou dry brush malovat portréty známých osobností. Obrovskou výhodou bude možnost použití malého množství olejových barev a to díky postupu, který lektorka účastníkům kurzu nabídne. Nevěříte, tak neváhejte a registrujte se do kurzu a nebo čtěte dále.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Základní popis kurzu

V kurzu Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem se v postupných krocích naučíte malovat portréty známých osobností podle předlohy. Podobizny Marilyn Monroe nebo Jeana Paula Belmonda pro Vás po absolvování kurzu nebudou žádným problémem, podobně jako šetření s olejovými barvami, které nebudete muset vytírat do ubrousku, protože si osvojíte techniku, kterou vymyslela sama lektorka.

  • Není se čeho bát – fotografie pro předlohy jsou ke stažení přímo ve videích k jednotlivým lekcím

Co se v kurzu naučíte?

Kurz Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem účastníkům nabídne:

  • Malování technikou suchého štětce
  • Přenesení portrétu z fotky na plátno
  • Vytvoření přechodů při stínování
  • Výrobu šablon pro malování metodou dry brush
  • Malbu tenkých linek a vytváření ostrých hranic v malbě

Metoda dry brush nebo-li malování suchým štětcem je relativně nová a používá se k malbě portrétů. Nejčastěji se používají hnědé nebo černé olejové barvy, díky kterým portréty vypadají přesně jako fotografie.

Lekce kurzu

Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem zahrnuje celkem devatenáct lekcí, z nichž tři jsou zdarma. Poté následuje představení placené části a hned lekce s Marilyn Monroe, kterých je celkem sedm tak, abyste se naučili nejen zvýrazňovat, ale i stínovat portréty. Podobné je to i v lekcích, díky kterým namalujete věrný portrét Jeana Paula Belmonda.

Závěr

Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem je online kurzem, který patří mezi ty nejoblíbenější. Stačí si připravit štětec, barvy a plátno a registrovat se. Pak už je jen na vás, jak dlouho u kurzu vydržíte, zda si jej rozdělíte do několika dní nebo budete pohlceni cele a od monitoru PC a plátna se neodtrhnete.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu