Kurz malby – Život ve městě

Malba život ve městě

Město nabízí každodenně tisíce možných témat, která se hodí k vyobrazení. Západ slunce v křivolaké uličce, dáma v kostýmku s taškou, která se plouží historickým centrem nebo ranní úsvit, když se město probouzí do dalšího všedního dne. Motivů je nepřeberně. Stačí vzít do ruky štětec a oblíbené barvy. Ale jak začít? Právě pro malíře, kteří již mají zkušenosti s olejomalbou nebo malbou akrylovými nebo kvašovými barvami je určený kurz malby „Život ve městě“, kde se pod vedením profesionálky dozví, jak pracovat s perspektivou nebo s barvami na fasádách domů či v záplavě zeleně parku. Stát profíkem se může úplně každý, stačí se přihlásit do online kurzu malby.

Pokračování textu Kurz malby – Život ve městě

Kurz Kresba suchým pastelem

Kreslení suchým pastelem

Od koho je ta krásná krajina na stěně? Kdo vytvořil tohle úžasné přání k narozeninám? A co teprve tohle květinové zátiší, které zdobí halu? Zcela jedinečné obrazy, obrázky i přáníčka mohou vzniknout pod rukama každého, kdo projde online kurzem „Kresba suchým pastelem“. Můžete to být právě vy! Stačí jen touha tvořit a přihlášení do kurzu, který vede profesionální lektorka. Pod jejím vedením se může stát originálním malířem úplně každý. Obrazy pak mohou zdobit interiér domácnosti nebo se stát úžasnými dárky pro blízké a přátele.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Kresba suchým pastelem

Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem

Malování suchým štětcem

Kurz Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem patří mezi nejzajímavější a nejkrásnější kurzy, které nabízíme v online prostředí. Se zkušenou lektorkou se naučíte metodou dry brush malovat portréty známých osobností. Obrovskou výhodou bude možnost použití malého množství olejových barev a to díky postupu, který lektorka účastníkům kurzu nabídne. Nevěříte, tak neváhejte a registrujte se do kurzu a nebo čtěte dále.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem

Velký kurz velikonočního tvoření

Velikonoční dekorace nápady

Jak ozdobit letos velikonoční vajíčka, aby všechny sousedky záviděly? Jak vyrobit dokonalé jarní dárečky pro děti, kamarádky a rodinu? Jak vyrobit naprosto dokonalý velikonoční věnec, který bude chloubou na dveřích nebo okrasným prvkem na stole? Jarní čas je jako stvořený pro kreativní zábavu, protože počasí ještě nebývá ideální. Inspirujte se v jedinečném online kurzu velikonočního tvoření, ve kterém se naučíte mnoho úžasných a jednoduchých technik zdobení vajíček i výroby velikonoční dekorace. Stačí se přihlásit a popustit uzdu své kreativitě!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Velký kurz velikonočního tvoření

Kurz olejomalby „Zimní krajina“

Obrázek zimní krajiny

Milujete tvoření a rádi pracujete s olejovými barvami? Pak tu pro Vás máme unikátní kurz, který je vhodný pro mírně pokročilé. Kurz olejomalby „Zimní krajina“ vede zkušená lektorka, díky které se naučíte namalovat nejen zasněženou krajinu. Obrovskou devizou je především to, že kurz je zábavný a k jeho absolvování stačí jen základní pomůcky pro olejomalbu. Pojďme se na něj podívat blíže.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz olejomalby „Zimní krajina“

Kurz olejomalby Malujeme moře a vodopády

Malování moře

Odhalit tajemství mořských vln? Pokochat se blankytnou oblohou a tmavě modrou vodou, která se rozbíjí s rachotem o pobřeží? Jedinečné dílko si může vytvořit v online kurzu olejomalby „Malujeme moře a vodopády“ úplně každý. Stačí postupovat krok za krokem a nechat se vést profesionálkou, která se věnuje výuce malování už více než deset let a dokáže přiblížit problematiku i mírně pokročilým. Stačí jediné, přihlásit se do kurzu a začít si plnit své sny!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz olejomalby Malujeme moře a vodopády

Kurz Krajinomalba od A do Z

Krajinomalba od A do Z lektorka a její obraz

Rádi trávíte čas s myšlenkami, v nichž se objevuje mnoho kreativních nápadů? Nebo se rádi díváte kolem sebe a snažíte se krajinu zachytit na kus papíru? Pak tu pro vás máme unikátní možnost, jak se v malbě zdokonalit. Stačí se jen registrovat do kurzu Krajinomalba od A do Z, ve kterém se postupně seznámíte s použitím technik jako je olejomalba, akryl, tempera nebo kvaš. To vše z pohodlí domova od monitoru vašeho notebooku nebo tabletu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Krajinomalba od A do Z

Kurz olejomalby od A do Z

Kurz olejomalby lektorka

Jedním z unikátních kreativních kurzů, se kterým přichází skvělá malířka a lektorka s dlouholetou zkušeností z oboru, je kurz olejomalby od A do Z. Pro zájemce jde o jedinečnou možnost, jak se naučit pracovat s olejovými barvami a to na úrovni začátečníků i mírně pokročilých. Jednoznačnou výhodou kurzu je možnost jej absolvovat z domova od obrazovky počítače. Pojďme se na kurz podívat podrobněji.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz olejomalby od A do Z

Velký kurz počítačové grafiky

Velký kurz počítačové grafiky - lektor

Věřte, nevěřte kurzy pro radost pro vás mají něco opravdu mimořádného – Velký kurz počítačové grafiky. Více než 25 lekcí úchvatného tvoření grafiky na PC je jedinečnou možností, jak se nejen naučit něco nového, ale v budoucnu se tím třeba i živit. Počítačová grafika patří mezi dovednosti, které jsou v dnešní době ceněny velmi vysoko. Váhat s přihlášením, tedy nemá smysl.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Velký kurz počítačové grafiky

Kurz Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Máte malování jako koníček? Toužíte se přiblížit světoznámým malířům, jejichž díla zdobí nejvýznamnější galerie a paláce světa? Nezáleží na tom, zda se s malováním teprve seznamujete a krůček po krůčku se učíte novým dovednostem nebo již tvoříte pestrobarevné obrazy. Nyní máte možnost naučit se namalovat kopie všech světových děl pod dohledem zkušené lektorky, která vás kurzem Malování slavných obrazů pravou hemisférou provede. Tento online kurz zahrnuje 38 video lekcí, ke kterým se můžete z pohodlí domova kdykoli vrátit. V neplacené části se dozvíte, co budete na malování potřebovat. Následně v placené části odhalíte taje tvoření pomocí pravé mozkové hemisféry.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Malování slavných obrazů pravou hemisférou