Kurz Krajinomalba od A do Z

Krajinomalba od A do Z lektorka a její obraz

Rádi trávíte čas s myšlenkami, v nichž se objevuje mnoho kreativních nápadů? Nebo se rádi díváte kolem sebe a snažíte se krajinu zachytit na kus papíru? Pak tu pro vás máme unikátní možnost, jak se v malbě zdokonalit. Stačí se jen registrovat do kurzu Krajinomalba od A do Z, ve kterém se postupně seznámíte s použitím technik jako je olejomalba, akryl, tempera nebo kvaš. To vše z pohodlí domova od monitoru vašeho notebooku nebo tabletu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Krajinomalba od A do Z

Kurz olejomalby od A do Z

Kurz olejomalby lektorka

Jedním z unikátních kreativních kurzů, se kterým přichází skvělá malířka a lektorka s dlouholetou zkušeností z oboru, je kurz olejomalby od A do Z. Pro zájemce jde o jedinečnou možnost, jak se naučit pracovat s olejovými barvami a to na úrovni začátečníků i mírně pokročilých. Jednoznačnou výhodou kurzu je možnost jej absolvovat z domova od obrazovky počítače. Pojďme se na kurz podívat podrobněji.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz olejomalby od A do Z

Velký kurz počítačové grafiky

Velký kurz počítačové grafiky - lektor

Věřte, nevěřte kurzy pro radost pro vás mají něco opravdu mimořádného – Velký kurz počítačové grafiky. Více než 25 lekcí úchvatného tvoření grafiky na PC je jedinečnou možností, jak se nejen naučit něco nového, ale v budoucnu se tím třeba i živit. Počítačová grafika patří mezi dovednosti, které jsou v dnešní době ceněny velmi vysoko. Váhat s přihlášením, tedy nemá smysl.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Velký kurz počítačové grafiky

Kurz Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Máte malování jako koníček? Toužíte se přiblížit světoznámým malířům, jejichž díla zdobí nejvýznamnější galerie a paláce světa? Nezáleží na tom, zda se s malováním teprve seznamujete a krůček po krůčku se učíte novým dovednostem nebo již tvoříte pestrobarevné obrazy. Nyní máte možnost naučit se namalovat kopie všech světových děl pod dohledem zkušené lektorky, která vás kurzem Malování slavných obrazů pravou hemisférou provede. Tento online kurz zahrnuje 38 video lekcí, ke kterým se můžete z pohodlí domova kdykoli vrátit. V neplacené části se dozvíte, co budete na malování potřebovat. Následně v placené části odhalíte taje tvoření pomocí pravé mozkové hemisféry.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Kurz Levandulové relaxační malování

Malovaná levandule

Toužíte se naučit malovat, ale nikdy jste neměli příležitost? Ve školních letech byly výtvarné třídy na základních uměleckých školách určené jen pro obzvláště nadané děti, ale dnes byste se rádi vrátili k malování? Pod dohledem zkušené lektorky se můžete ponořit do tajů malování suchým pastelem kdykoli. Online kurz Levandulové relaxační malování je totiž dostupný na internetu a k jednotlivým lekcím se lze kdykoli vrátit. Kurz je rozdělený na dvě části – neplacenou a placenou, a obsahuje celkem 11 lekcí, díky kterým poznáte relaxační techniku malby pomocí suchého pastelu.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Levandulové relaxační malování

Kurz Tvoření z pryskyřice

Tvoření z pryskyřice lektorka a její tvorba

Neobyčejný materiál s mnoha možnostmi, i to je pryskyřice. Úžasná a zkušená lektorka připravila pro zájemce, kteří se chtějí přiučit a začít tvořit  kurz Tvoření z pryskyřice, při kterém se mj. naučí vyrábět záložky, podšálky, květinové šperky z pryskyřice a další drobné šperky, které potěší nejen účastníky, ale i jejich známé a kamarády. Výrobky z pryskyřice totiž mohou být skvělým dárkem.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Tvoření z pryskyřice

Kurz Abstraktní malování

Abstraktní malování lektorka a její obrazy

Online kurz Abstraktní malování je lektorováno zkušenou a vynikající pedagožkou. Pod jejím vedením umění abstraktní malby zvládne úplně každý. Už jen samotná možnost dovědět se, co je abstrakce, jak vzniká a jaké pomůcky je třeba si připravit. Zásadní a možná až neuvěřitelné je to, že nebudete potřebovat předlohu. Nevěříte? Pak se do toho pusťte s námi.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Abstraktní malování

Kurz Plstěné obrázky z vlny

Barevné plstěné obrázky, ze kterých oči přecházejí? Naučte se techniku plstění, při které si odpočinete a pomocí jehly vytvoříte vlastní dílo, které si můžete pověsit na zeď, vložit jako dekoraci pod sklo konferenčního stolku nebo stvořit podložku pod oblíbený hrneček s kávou. Ve videokurzu, který si můžete kdykoli pustit nebo se k jednotlivým lekcím vrátit, se naučíte techniku plstění, dovíte se o práci s vlnou i o barvách. Kurz vám otevře dveře do světa kreativního tvoření, při kterém nemusíte nic než nechat plout svou fantazii na vlně barev při práci s jemnou vlnou.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Plstěné obrázky z vlny

Kreslení pravou hemisférou 4 – Kreslení postav

Kreslení postav

Skvělá a úžasná lektorka pro zájemce připravila pokračovací kurz, ve kterém se každý může rozvinout v dovednosti využití pravé mozkové hemisféry při kresbě. Kurz Kreslení pravou hemisférou 4 – Kreslení postav představuje unikátní možnost, jak se naučit kreslit věrné postavy a to nejen podle předlohy. Ti z vás, kteří poznali lektorku v kurzech přechozích, vědí, že je neskutečně empatická a velmi rychle chápe potřeby začínajících umělců. Přičteme-li k tomu online prostředí, pak tu máme neodolatelnou kombinaci pro rozvoj kreativity.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kreslení pravou hemisférou 4 – Kreslení postav

Kurz Paličkování pro začátečníky

Kurz Paličkování pro začátečníky lektorka

Využít příležitosti je pro mnohé z nás velmi podstatné a jedna taková je právě nyní před mnoha ženami, které milují paličky. Kurz Paličkování pro začátečníky je přesně tím pravým pro ty, které mají šikovné prstíčky a milují krajku, jejíž historie sahá až do 16. století. V online kurzu se podíváme nejen na základní techniky, ale seznámíme se i s potřebnými pomůckami a nebude to vše. Výsledkem budou nádherné výrobky, které okrášlí prostředí nejen vaší domácnosti, ale může sloužit jako krásný dárek pro vaše blízké.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Paličkování pro začátečníky