Velký kurz velikonočního tvoření

Velikonoční dekorace nápady

Jak ozdobit letos velikonoční vajíčka, aby všechny sousedky záviděly? Jak vyrobit dokonalé jarní dárečky pro děti, kamarádky a rodinu? Jak vyrobit naprosto dokonalý velikonoční věnec, který bude chloubou na dveřích nebo okrasným prvkem na stole? Jarní čas je jako stvořený pro kreativní zábavu, protože počasí ještě nebývá ideální. Inspirujte se v jedinečném online kurzu velikonočního tvoření, ve kterém se naučíte mnoho úžasných a jednoduchých technik zdobení vajíček i výroby velikonoční dekorace. Stačí se přihlásit a popustit uzdu své kreativitě!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Vajíčka jako malovaná

Na začátku kurzu se představí jeho průvodce, který je profesionálem v kreativní zábavě a bývá častým hostem pořadů pro kutily nebo pro zahrádkáře a přispívá do časopisů pro tvořilky. Lektor během 14 lekcí ukáže, jak vyzdobit byt či dům velikonoční výzdobou, kterou vám bude každý závidět. Nesmí chybět samozřejmě zdobení velikonočních vajíček. První lekce se proto zaměřuje na oblíbenou metodu „decoupage“, kterou si zamilují i děti, protože si mohou ozdobit vajíčka podle svých představ. Touto technikou si navíc může každý ozdobit i dárkové krabičky nebo nábytek, stačí vzít nůžky do ruky, najít ubrousky s motivy podle svých představ a pustit se do práce!

Velikonoční tvoření – úvod do kurzu

Mramorování i tvoření z papíru

Další lekci, kterou mohou zájemci zhlédnout zcela zdarma, je zdobení vajíček pomocí techniky mramorování. Jedná se o jedinečnou a velmi snadnou techniku, kterou zvládne každý. Přitom výsledek vyrazí koledníkům dech. Velikonoční vajíčka dekorovaná tímto způsobem budou ozdobou svátečního stolu. Třetí lekce, která je součástí neplacené části, se pak zaměřuje na oblíbenou práci s papírem. Barevné papíry, střihání a zdobení pomocí děrovaček děti zbožňují, vzniklé výtvory vypadají kouzelně. Těmito vajíčky mohou obdarovat prarodiče i kamarády, navíc se dokonale zabaví v deštivé dny!

Tečkování zbaví stresu

Málokterá výtvarná technika je tak uklidňující jako „tečkování“. Jedná se o nadmíru snadnou metodu, jak vyzdobit vajíčka nebo kraslice, které budou vypadat naprosto bombasticky. Navíc se lze vydovádět při výběru různých barev, vzorů nebo kytiček. Pohrát si lze také s barevným podkladem. V dalším díle si vytvoříte přáníčka, která nemusí být nutně velikonoční, ale jsou rozhodně od srdce. Navazují další dvě lekce, které se zabývají opět vajíčky a kraslicemi, tentokrát si je ozdobíte horkým silikonem, kdy vzniknou na povrchu různé reliéfy nebo madeirovou technikou, která se zdá na první pohled extrémně složitá, ale vůbec tomu tak není.

Návod na velikonoční dekorace

Kurz velikonočního tvoření pokračuje další zastávkou námětů na velikonoční tvoření, kterou jsou květiny vyrobené z obalů na vajíčka. Můžete si je vyzdobit rozličnými barvami, navíc vydrží krásné po dlouhou dobu. Navazuje další online sezení, tentokrát se dozvíte, jak zdobit pomocí „krakelování“. Touto metodou lze dodat vajíčkům, a nejen jim, překrásný vintage popraskaný vzhled. I další technika si hraje s texturami, proto se lektor zaměří na práci s různými materiály. Finálové lekce pak patří výrobě velikonočního věnce, kterým můžete ozdobit stůl nebo vchodové dveře. Závěr pak potěší děti, se kterými si budete moci vyrobit vajíčka pro ozdobu truhlíků s osením a úžasnou textilní slepici, na jejíž výrobu nebudete potřebovat jehlu ani nit. Vtipná slepička nadto poslouží jako velikonoční dekorace i jako skvělý dárek pro prarodiče i známé. Vstupte do online kurzu a získejte skvělý návod na velikonoční dekorace.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu